Alkomat PRO X-5 - Gdzie kupić?

Alkomat PRO X-5+ możesz zamówić na stronie: https://promil-lab.pl/pl/p/Alkomat-PRO-X-5-5lat-gwarancji-okresowe-kalibracje-w-cenie-alkomatu/763. Firma Promil-Lab oferuje to urządzenie w bardzo konkurencyjnej cenie. Ponadto zapewnia szybką i bezpieczną wysyłkę. Warto również zaznaczyć, że kupując Alkomat PRO X-5+ w sklepie Promil-Lab, otrzymujesz na niego 5-letnią gwarancję i bezpłatne okresowe kalibracje. Oferta ta jest bardzo atrakcyjna i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli masz pytania dotyczące prezentowanego alkomatu, skontaktuj się z zespołem Promil-Lab. Specjaliści z tej firmy udzielą Ci odpowiedzi, doradzą i rozwieją Twoje wątpliwości.

Skalibruj swój alkomat!

Alkomat PRO X-5 - Specyfikacja

Alkomat PRO X-5+ to wysokiej jakości urządzenie produkowane przez koreańską firmę Da-Tech. Wyposażone jest ono w platynowy sensor elektrochemiczny klasy Premium. Posiada 4-cyfrowy podświetlany wyświetlacz LCD i ustnik wielorazowego użytku. Pokazuje on pomiary z dokładnością: +/- 0,005%BAC w 0,1%BAC. Alkomat PRO X-5+ utrzymany jest w kolorze czarnym z odcieniami szarości. Jego wymiary wynoszą: 47x108x17 milimetrów, natomiast jego waga bez baterii to 85 gramów. Urządzenie to jest gotowe do pomiaru już po 15 sekundach, a czas poboru próbki trwa zaledwie 3 sekundy. Alkomat PRO X-5+ posiada certyfikat CE1 oraz świadectwo kalibracji umożliwiające wykorzystanie sprzętu tuż po jego zakupie.

Alkomat PRO X-5 - Cena

Alkomat PRO X-5+ to solidne urządzenie, które można kupić w atrakcyjnej cenie na stronie: https://promil-lab.pl/pl/p/Alkomat-PRO-X-5-5lat-gwarancji-okresowe-kalibracje-w-cenie-alkomatu/763. Kupując ten sprzęt w sklepie Promil-Lab, dostajesz na niego 5 lat gwarancji, a ponadto w cenie otrzymujesz okresowe kalibracje. Jest to świetna i bardzo konkurencyjna oferta. Możesz być pewien, że zamawiając alkomat PRO X-5+ na stronie promil-lab.pl, nie przepłacasz! Ponadto robiąc zakup za kwotę większą niż 250 zł, nie ponosisz kosztów dostawy. Za

Alkomat PRO X-5 - Opinie

Alkomat PRO X-5+ otrzymuje bardzo dużo pozytywnych opinii. Cieszy się on popularnością zarówno wśród osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, którzy kontrolują stan trzeźwości swoich pracowników. Urządzenie to zachwyca swoją jakością i świetnymi parametrami. Użytkownicy zaznaczają, że jest niezwykle trwałe, solidne i wytrzymałe. Świetnie leży w dłoni, podaje wiarygodne wyniki i jest łatwe w użyciu. Alkomat PRO X-5+ jest ceniony również za swój czytelny, wyraźny wyświetlacz oraz funkcjonalność. Otrzymuje on mnóstwo pozytywnych opinii również za swoją estetykę, przystępną cenę i długą żywotność.